فروش منهول پلی اتیلن

فروش پلی اتیلن

 فروش منهول پلی اتیلن، لوله و اتصالات پلی اتیلن از طریق دفتر مرکزی با ارائه گواهینامه معتبر انجام میپذیرد و شرکت کیان صنعت پاسارگاد هیچ نماینده ای در سطح ایران ندارد.برای دانلود فهرست بهای سال(لیست قیمت انواع منهول)  میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت کیان صنعت پاسارگاد ، فروش را پایانی بر ارتباط با مشتری خود نمیداند و درواقع خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف کنندگان در الویت دستور کار خویش قرار داده است و یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود شما از خرید خود مطمئن و راضی باشید خدمات پس از فروش ( گارانتی محصولات ) میباشد. در کیان صنعت پاسارگاد ، ما نوآوری، تکنولوژی روز دنیا ، کیفیت محصولات را با پشتیبانی مشتریان ترکیب کرده‌ایم تا محصولات با کیفیت عالی و مطمئنی را برای شما به ارمغان آوریم.

البته خدمات پس از فروش بیش از اینکه سرویس دهی سختی داشته باشد،هماهنگی سخت تری خواهد داشت.اینکه به کدام مشترک کدام سرویس را داده‌اید! آیا شامل گارانتی می شود! آیا زمان پشتیبانی آن به پایان رسیده است؟ اگر نیاز به تماس با کیان صنعت پاسارگاد داشته باشید نیز، کیان صنعت پاسارگاد با خوشحالی از درخواست های شما حمایت و استقبال می‌کند.