محاسبه قیمت منهول پلی اتیلن​

محاسبه قیمت پلی اتیلن

تهیه لیست و جدول قیمت منهول پلی اتیلن با توجه به تنوع بالای اندازه‌ها و فشارهای کاری دشوار است و بهتر است فاکتورهای موثر در قیمت لوله را فرمول محاسبه قیمت قرار دهیم.

قیمت منهول  پلی اتیلن حاصل ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه می‌باشد البته باید هزینه‌ های سربار و سود اندکی برای تولید کننده نیز در نظر گرفت.

محاسبه قیمت منهول  پلی اتیلن بدون اطلاع دقیق از مشخصات منهول ( وزن , ابعاد , فشار )  امکانپذیر نیست  و برای  اطلاع از وزن و قطر سایزهای مختلف انواع منهول پلی اتیلن به جداول استاندارد آنها مراجعه نمائید.

هزینه منهول پلی اتیلن  به قطر منهول و ابعاد منهول و همچنین مواد اولیه منهول بستگی دارد و این نوع منهول ها اقطار مختلفی دارند که معمولا در دو قطر ۱۰۰۰ میلیمتر و ۱۲۰۰ میلیمتر و از ارتفاع ۱.۲۰ تا ۹ متر با قطعات مختلف قابل تولید می باشد.

قیمت منهول پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن دارد , هرچه این فشار بالاتر باشد وزن و قیمت منهول  بالاتر می رود .

در خرید منهول پلی اتیلن و اتصالات منهول پلی اتیلن , مواد اولیه مصرفی , تجهیزات و دستگاه های کارخانه تولید کننده , اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد.