حضور کیان صنعت در نمایشگاه آب و فاضلاب

خبر شماره 2
April 2, 2015

حضور کیان صنعت در نمایشگاه آب و فاضلاب

کيان صنعت پاسارگاد ، اولین و بزرگترین شركت در زمینه طراحي و توليد و ساخت منهولاستاندارد پلی اتیلن در کشور می باشد . این شرکت با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در صنعت پلی اتیلن توانسته است به تکنولوژی ساخت دستگاه هاي جوش لوله پلي اتيلن ، لوازم جانبي جوش لوله هاي گاز ، منهول های پلی اتیلن و همچنین ساخت اتصالات پلی اتیلن دست یابد.  این شرکت ضمنا توليد كننده قطعات پلاستيكي به روش روتاري مولدينگ مي باشد كه با سرعت در حال توسعه و تكميل خطوط توليد،ساخت انواع قطعات و راه اندازي پروژه هاي جديد مي باشد.

هفتمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه هر سال يكبار با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند هفتمين دوره اين نمايشگاه بين المللي از تاريخ 14 لغايت 17 شهريور ماه سال 1390 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران آغاز به كار خواهد كرد.

این شرکت قصد دارد در نمایشگاه آب و فاضلاب امسال که در تاریخ 14 الی 17 شهریور ماه برگزار خواهد شد آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش بگذارد .بدینوسیله از کلیه اندیشمندان ، کارشناسان ، مهندسین و پیمانکاران در صنعت آب و فاضلاب برای شرکت در نمایشگاه امسال دعوت می کنیم .غرفه این شرکت در سالن خلیج فارس می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *