صفحه نخست

شرکت كيان صنعت پاسارگاد، اولين و بزرگترين واحد صنعتی در زمينه طراحی، تولید منهول و ساخت و فروش منهول های استاندارد پلی اتيلن در كشور مي باشد .اين شركت با بهره گیری از نيروهاي متخصص و با تجربه در صنعت پلي-اتيلن توانسته به تكنولوژي ساخت دستگاه های قالب گيري چرخشي (روتاري مولدينگ ) دست يابد.

 

کیان صنعت پاسارگاد

اين مجموعه توليد كننده انواع قطعات پلاستيكي (پلی اتیلن) به روش روتاري مولدينگ و انواع اتصالات پلي اتيلن است و با سرعت در حال توسعه و تكميل خطوط توليد خود، ساخت انواع قطعات و راه اندازي پروژه هاي تحقیقاتی جديد مي باشد.

امروزه اساس توليد بر پايه داشتن يك سازمان کیفیت محور و پیشرو می باشد، بدين لحاظ شركت كيان صنعت پاسارگاد ضمن دارا بودن يك سيستم كنترل كيفي و با بهره گيري از امكانات گسترده آزمايشگاهي به صورت همزمان با توليد، در كنترل و نظارت بر توليد نقش اساسي دارد و ضمن دارا بودن گواهینامه ISO9001 در حال اخذ استاندارد 17025 نیز می باشد.كارشناسان بخش كنترل كيفي و آزمايشگاه با بهره گيري از امكانات پیشرفته آزمايشگاهي تست و كنترل ، اين شركت را در راه نيل به اهداف كيفي شركت رهنمون می سازند.

شرکت كيان صنعت پاسارگاد همواره در حال بازنگري روش-هاي توليد، سيستم سخت افزاري، ارتقا و به روز رسانی دستگاه هاي توليد، اطلاعات و دانش فني خويش در زمينه-هاي مختلف توليد مي باشد و خود را در زمینه تولید منهول های پلی اتیلنی در کشور پیشرو می داند.


درباره ما

روتاری مولدینگ

روتاری مولدینگ تکنولوژی جدیدی در پروسه تولید قطعات پلاستیکی می باشد.و مواد شیمیایی تولید انواع علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی ( پلی اتیلنی) این شرکت با دارا بودن آسیاب میکرونیزه ((Pulverizer با سرند مخصوص جهت تولید پودر از مواد پلی اتیلن از سایز 300 تا 1200 میکرون ، توان ارائه خدمات را دارد موسسین شرکت تاکنون افتخار همکاری با موسسات و سازمان های مختلف خصوصی و دولتی زیادی را داشته .از قبیل آب و فاضلاب گلستان ، تهران ، قزوین ، تبریز، و نیز آب و خاک کشور ، تبریز اردبیل و پیمانکاریهای جنوب و اهواز ، اردبیل و بسیاری دیگر. این شرکت چه در زمینه موارد فوق الذکر چه در خصوص خدمات مشاوره فنی جهت رضامندی مشتری محترم ، آماده هر گونه همکاری می باشد. شرکت کیان صنعت پاسارگاد جهت ر فاه حال مشتری و اطمینان بخشی به وی در خصوص خریداری محصولات این شرکت ضمن ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی از محصول در صورت نیاز قادر به ارائه گارانتی های لازمه نیز می باشد.

روتاری مولدینگ:تکنولوژی جدیدی در پروسه تولید قطعات پلاستیکی می باشد باتوجه به قابلیت ها وکیفیت های بسیار به سرعت درحال اخذ مقبولیت جهانی می باشد. دراین روش به دلیل قابلیت تولید قطعات بسیار کوچک تابسیار بزرگ ونیز قالبسازی بسیار سریع و ارزان امکان دستیابی هر چه سریع تر به تولید مورد نظر را میسرساخته و در عرصه رقابت توانمندی بسیار بالایی راموجب می گردد. تولید انواع قطعات یکپارچه(روتاری مولدینگ) – انواع منهولهای پلی اتیلن فابریک (تک رنگ و دو رنگ ) – انواع مخازن پلی اتیلنی جهت نگهداری آب ومواد شیمیایی – انواع علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی ( پلی اتیلن ) تولید انواع منهولهای (Manhole) پلی اتیلنی فابریک و به صورت آماده جهت نصب در محل از قطر 600 میلیمتر الی 1200 میلیمتر و با ارتفاع های متفاوت (در صورت درخواست مشتری امکان تولید منهول با قطر های بالاتر به صورت سفارشی امکان پذیر می باشد ) تولید انواع مخازن پلی اتیلنی جهت نگهداری آب