ساخت و تولید دریچه منهول پلی اتیلن

ساخت و تولید دریچه

fibrelite manhole covers - ساخت و تولید دریچه منهول پلی اتیلن

ساخت و تولید دریچه منهول پلی اتیلن در ایران همگام با تکنولوژی پیشرفته جهانی توسط شرکت صورت گرفته و این شرکت موفق به تولید دریچه‌های از جنس غیر فلزی نموده است. کامپوزیت .از ترکیب مواد و رزین های پلیمری و مواد شیمیایی دیگر حاصل می شوند کامپوزیت ماده‌ای حاوی الیاف تقویت کننده (سیلیس) قرار گرفته درون ماتریسى از جنس رزین ترموست می‌باشد. این مواد به صورت ساختاری یکپارچه و منفرد (قالب گیری) می‌شود.

مواد کامپوزیتی که برای تولید دریچه‌ منهول پلی اتیلن استفاده خواهد شد از مقاومت و مشخصاتی استثنایی استفاده می‌شود .این مواد کامپوزیت با کارایی بالا را می توان به جای مواد سنتی (چدن، چدن نشکن,بتن چدن) استفاده نمود. مواد منطبق با استاندارد UNI EN 124 کلاس C250 ساخته شده و دارای گواهینامه‌ها و تائیدیه‌های متعددی میباشد. دریچه کامپوزیت پارس اتیلن کیش مطابق با استاندارد EN 124 ساخته میشود

دریچه منهول پلی اتیلن برای استفاده بعنوان دریچه فاضلاب و دریچه آبرو بر روی هایی که سیستم فاضلاب ، کابل کشی و سیستم های آبرسانی و … قرار میگیرند ، از مزایای دریچه میتوان به انتقال آب باران و سطوح معابر به سیستم های موجود فاضلاب انتقال داده میشود.ابعاد این پلی اتیلنی با توجه به نوع نیاز مکان و نوع درخواست مشتری قابل تولید هستند .