استعلام پلی اتیلن

منهول پلی اتیلن فاضلاب

لیست قیمت منهول پلی اتیلن در فهرست بهای سال 1395 و سال 1396 بریز آورده شده است و قیمت و قیمت اجزای منهول را می‌توان از روی فهرست بها در پروژه‌ها لحاظ نمود و همچنین به صورت معمول می‌توان قیمت منهول را بصورت بر اساس قطعات مورد استفاده و همچنین عدد از شرکت و کارشناسان واحد فروش , استعلام گرفت . به زبان ساده : می‌توان قیمت هر یک متر منهول پلی اتیلن را در ارتفاع ضرب و قیمت تقریبی را بدست آورد.

استعلام قیمت روز منهول پلی اتیلن برای دریافت مشاوره , پیش فاکتور، استعلام لیست قیمت منهول با شماره تلفن های شرکت یا بخش تماس با ما مراجعه و درخواست خرید خود را ارسال کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت منهول پلی اتیلن

قیمت منهول پلی اتیلن در لیست قیمت (فهرست بها) سال 95 و 96 بروزرسانی شده و قیمت منهول پلی اتیلن را میتوان با توجه به این لیست در پروژه ها درنظر گرفت و همچنین میتوان قیمت منهول پلی اتیلن را از روش متری نیز با استعلام از کارشناسان واحد فروش شرکت کیان صنعت پاسارگاد دریافت و محاسبه نمود .( قیمت هر متر منهول پلی اتیلن * ارتفاع منهول )

قیمت منهول پلی اتیلن بطور کل به ارتفاع منهول، قطر منهول،لوله های ورودی منهول و لوله های خروجی منهول بستگی دارد و منهول پلی اتیلن تولیدی شرکت کیان صنعت پاسارگاد در قطرهای 1000،1200،1600،1800 میلیمتر تولید می شود.و نهایتا قیمت منهول تابعی از ارتفاع می باشد و با افزایش ارتفاع منهول قیمت نیز افزایش می یابد.

بطور کل به ارتفاع منهول، قطر منهول،لوله های ورودی منهول و لوله های خروجی منهول بستگی دارد و منهول پلی اتیلن تولیدی شرکت کیان صنعت پاسارگاد در قطرهای 1000،1200،1600،1800 میلیمتر تولید می شود.و نهایتا قیمت منهول تابعی از ارتفاع می باشد و با افزایش ارتفاع منهول قیمت نیز افزایش می یابد.

منهول پلی اتیلن اگر از مواد اولیه درجه یک و ممتاز تولید شود و در آن از مواد بازیافتی استفاده نشود باید لیست قیمت منهول پلی اتیلن به صورت روزانه تهیه شود و به دلیل متنوع بودن اندازه و قطرهای منهول و کاربردهای آن این لیست قیمت بسیار طولانی می‌شود و تهیه لیست قیمت روزانه کاری طاقت فرسا و دور از ذهن می‌باشد.

اکثر تولید کنندگان منهول پلی اتیلن لیست قیمت ارائه نمی‌کنند و به صورت موردی و طبق درخواست مشتریان قیمت منهول پلی اتیلن را ارئه می‌کنند. نکات مهمی که در نامه درخواست لیست قیمت منهول پلی اتیلن مهم است و باید ذکر شود , قطر لوله‌های ورودی و خروجی , ارتفاع و کاربرد منهول‌ها می‌باشد.

خرید منهول پلی اتیلن

خرید منهول پلی اتیلن نسبت به دیگر انواع این محصول بطور روز افزون در حال افزایش است درواقع مزایای این محصول باعث شده که مهندسین مشاور نیز منهول پلی اتیلنی و بویژه منهول های کیان صنعت پاسارگاد را بعلت ویژگی های خاص آن نسبت به دیگر منهول های پلی اتیلنی به کارفرمایان پیشنهاد کنند.در زیر به برخی مزایای این محصول اشاره شده است:

  • کیفیت بالای مواد اولیه (پلی اتیلن)
  • نصب آسان
  • حمل و نقل آسان و ارزان
  • هزینه راه اندازی و نصب پائین
  • مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی
  • جایگزینی ساده
  •  

در نظر داشته باشید از شرکت هایی خرید کنید که به محیط زیست احترام گذاشته وبه آن اهمیت میدهند.

قطعه میانی (رایزر) منهول های پلی اتیلن
Summary
لیست قیمت منهول پلی اتیلن
Article Name
لیست قیمت منهول پلی اتیلن
Description
استعلام قیمت روز منهول پلی اتیلن برای دریافت مشاوره , پیش فاکتور، استعلام لیست قیمت منهول با شماره تلفن های شرکت یا بخش تماس با ما مراجعه فرمائید.
Author
Publisher Name
کیان صنعت پاسارگاد
Publisher Logo