چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران سال ۹۷

14th international water and wastewater exhibition of iran - چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
Watex 2018 – ۱۴th Iran International Water and Wastewater Exhibition

به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند چهاردهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. 


بدین وسیله از جنابعالی دعوت می‌نمایم تا از توانمندی‌ها و تولیدات شرکت در چهاردهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب بازدید نمائید.لازم به ذکر است در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید. 

KianSanat Pasargad Co - چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
تولید کننده پلی اتیلن

در زمان برگزاری نمایشگاه، همه روزه نشست‌های تخصصی و فنی نیز با حضور متخصصان صنعت آب و تاسیسات فاضلاب و مسئولان دولتی برگزار شده و حاضرین در جلسه، ضمن تبادل تجربه، در خصوص آخرین یافته‌های علمی، به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب از تاریخ شنبه ۱۱ لغایت ۱۴ مهرماه به مدت چهار روز، از ساعت ۹ صبح لغایت ۵ عصر پذیرای عموم مردم و بازدیدکنندگان شرکت‌های صنعتی و خدماتی خواهد بود تا با آخرین دستاوردهای علمی، فنی و تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران و جهان آشنا شوند.

شرکت کیان صنعت پاسارگاد، اولین و بزرگترین واحد صنعتی در زمینه طراحی، تولید منهول و ساخت و فروشمنهول های استاندارد پلی اتیلن در کشور می باشد .این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در صنعت پلی-اتیلن توانسته به تکنولوژی ساخت دستگاه های قالب گیری چرخشی (روتاری مولدینگ ) دست یابد.

آدرس غرفه در نمایشگاه

زمان: ۱۱الی ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷

مکان : مرکز نمایشگاههای بین‌المللی تهران

آدرس غرفه : غرفه ۲۰۱۱ واقع در فضای باز (جنب سالن میلاد)

Iran International Water Wastewater Exhibition - چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

آدرس غرفه در نمایشگاه

نشست ها و کارگاه های تخصصی

موضوع: مدیریت منابع اب در ایران

چهارشنبه۱۱ مهر – ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

خانم دکتر ترابی

موضوع :رسانه و مدیریت مصرف

پنجشنبه ۱۲ مهر – ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

خانم دکتر زهرایی

موضوع:مفاهیم و رویکردهای نو در مدیریت مصرف آب

جمعه۱۳مهر – ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

اقای دکتر فهمی

موضوع:بایسته های رسانه و سواد آب

شنبه ۱۴مهر – ۱۴/۳۰ تا ۱۶ساعت

اقای دکتر فاضلی

KianSanat Pasargad In Iran International Water Wastewater Exhibition - چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران