تکنولوژی تولید منهول

تکنولوژی

IMG 4130 1024x768 - تکنولوژی تولید منهول

 

تکنولوژی تولید منهول شرکت كيان صنعت پاسارگاد،تکنولوژی روتاری مولدینگ می باشد.کیان صنعت پاسارگاد، اولين و بزرگترين واحد صنعتی در زمينه طراحی، تولید منهول و ساخت و فروش منهول های استاندارد پلی اتيلن در كشور مي باشد .اين شركت با بهره گیری از نيروهاي متخصص و با تجربه در صنعت پلي اتيلن توانسته به تکنولوژی ساخت دستگاه های قالب گيري چرخشي (روتاري مولدينگ ) دست يابد.منهول پلی اتیلن یکی از با کیفیت ترین محصولات مجموعه کیان صنعت پاسارگاد می‌باشد که با تکنولوژی آلمان از بهترین مواد اولیه و بهترین طراحی نسبت به نمونه‌های مشابه تولید میشود.اين مجموعه توليد كننده انواع قطعات پلاستيكي (پلی اتیلن) به روش روتاري مولدينگ و انواع اتصالات پلي اتيلن است و با سرعت در حال توسعه و تكميل خطوط توليد خود، ساخت انواع قطعات و راه اندازي پروژه هاي تحقیقاتی جديد مي باشد.

 

rot 1024x394 - تکنولوژی تولید منهول

امروزه اساس توليد بر پايه داشتن يك سازمان کیفیت محور و پیشرو می باشد، بدين لحاظ شركت كيان صنعت پاسارگاد ضمن دارا بودن يك سيستم كنترل كيفي و با بهره گيري از امكانات گسترده آزمايشگاهي و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به صورت همزمان با توليد، در كنترل و نظارت بر توليد نقش اساسي دارد و ضمن دارا بودن گواهینامه ISO9001 در حال اخذ استاندارد ۱۷۰۲۵ نیز می باشد.كارشناسان بخش كنترل كيفي و آزمايشگاه با بهره گيري از امكانات پیشرفته آزمايشگاهي تست و كنترل ، اين شركت را در راه نيل به اهداف كيفي شركت رهنمون می سازند.

hdpe blow grade 500x500 - تکنولوژی تولید منهول

نقش مواد اولیه در کیفیت تولید کیان صنعت پاسارگاد

مواد اولیه پلی اتیلن بکار رفته در تولید منهول‌های پلی اتیلنی کیان صنعت پاسارگاد در مقابل آلاینده‌های فاضلابی مانند انواع اسیدها حتی تا غلظت 99% و نیز بازهای غلیظ بسیار مقاوم می‌باشند. مواد اولیه پلی اتیلن همچنین به دلیل خواص ضربه پذیر بودن در محل فاضلاب روها (Invest) به دلیل برخورد مواد معلق فاضلابی دچار کندگی و فرسایش نمی‌شوند.

شرکت كيان صنعت پاسارگاد همواره در حال بازنگري روش هاي توليد، سيستم سخت افزاري، ارتقا و به روز رسانی دستگاه هاي توليد، اطلاعات و تکنولوژی ها و دانش فني خويش در زمينه هاي مختلف توليد و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در تولید منهول و دیگر محصولات پلی اتیلنی مي باشد و خود را در زمینه تولید منهول های پلی اتیلنی در کشور پیشرو می داند.

فرایند تولید تکنولوژی روتاری مولدینگ

منهول های پلی اتیلن با قالب های خاصی ساخته می شوند.یک ماشین روتاری مولدینگ متشکل است از اجزای : سه یا چهار بازوی مجهز به فر، یک سیستم خنک کننده و دو یا تعداد بیشتر ایستگاه بارگیری مواد خام و یک دریچه خروجی محصول نهایی.

روتاری مولدینگ همچنین می تواند برای سایر محصولات از قبیل موانع راه ها (نیوجرسی پلی اتیلن) و مخازن پلی اتیلن یا مخازن سپتیک تانک بکار برود.همچنین در ضخامت های مختلف (به طور معمول ۳ تا ۲۰ میلیمتر ) با تغییر مقدار مواد اولیه (polyethylene) تولید نمود.روتاری مولدینگ انعطاف پذیری بالا، جایگزینی آسان قالب ها را حتی در حال اجرا شدن دستگاه فراهم می کند و تولید اقتصادی را برای اجرای کوچک نیز فراهم می کند و باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها می شود.

روتاری مولدینگ3 - تکنولوژی تولید منهول

کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده برتر منهول پلی اتیلن

منهول های پلی اتیلن مجموعه کیان صنعت پاسارگاد در دو قطر ۱۰۰۰ میلیمتر و ۱۲۰۰ میلیمتر و از ارتفاع ۱.۲۰ تا ۹ متر با قطعات مختلف قابل تولید می باشد.
کفی منهول ها به دو صورت ماهیچه دار و ساده تولید می شوند
پله ها ی از جنس مواد پلی اتیلن و بصورت یکپارچه تولید می شوند
با توجه به طراحی ضخامت منهول های شرکت کیان صنعت پاسارگاد ۱۰ میلیمتر و بیشتر می باشد
اتصالات با استفاده از واشر EPDM ضد خوردگی تولید می شود
مواد اولیه پلی اتیلن بکار رفته در تولید منهول‌های شرکت کیان صنعت پاسارگاد از مواد پلی اتیلن گرید 3840 می‌باشد که می‌توان از مواد HDPE یا LLDPE گرید روتاری مولدینگ نیز برای تولید منهول پلی اتیلنی استفاده نمود.

البته با توجه به انطباق مواد اولیه تولید پالایشگاههای داخل کشور با استاندارد تولید منهول‌های پلی اتیلنی می‌توان از مواد HDPE 3840 و یا MDPE 3840 نیز در تولید این محصول بهره جست. در مورد آب‌بندی قطعات مختلف بر روی هم از نوار آب‌بندی (Seal) از جنس EPDM استفاده می‌شود که در مقابل مواد اسیدی و یا بازی موجود در جریانات فاضلابی بسیار مقاوم است استفاده می‌شوند.

[WPCR_INSERT]