مواد اولیه منهول پلی اتیلن

brandsOzPeK6 img 1024x683 - مواد اولیه منهول پلی اتیلن

مواد اولیه منهول پلی اتیلن

مواد اولیه پلی اتیلن در تولید منهول‌های پلی اتیلن کیان صنعت پاسارگاد از مواد پلی اتیلن با گرید ۳۸۴۰ مخصوص روتاری مولدینگ از محصولات پتروشیمی تبریز می‌باشد. مواد پلی اتیلن ۳۸۴۰ تولیدی پالایشگاه تبریز دارای مواد افزودنی آنتی UV می‌باشند و نیازی به افزودن مواد مقاوم دیگر مانند کربن بلک را ندارند و در مقابل نور مستقیم آفتاب مقاومت لازم و مندرج در استاندارد را دارند. شاخص MFR یا همان شاخص جریان مذاب برابر با ۴ و چگالی این نوع پلی‌اتیلن برابر با ۰.۹۳۸ است.

مواد پلی اتیلن ۳۸۴۰  قابل بازیافت بوده و زنجیره پلیمری آن بسیار فشرده است، و این فشردگی سبب افزایش چگالی مواد پلی اتیلن می‌شود و در نتیجه مقاومت مکانیکی آن افزایش و فشردگی زنجیره‌های پلیمری سبب مقاومت بالای آن در برابر مواد شیمیایی و تنش‌ها و استرس‌های محیطی می‌شود. مواد ۳۸۴۰ پلی اتیلن به صورت بدون رنگ و شفاف می‌باشد که در تولید و مرحله میکسر پیگمنتهای معدنی به آن اضافه می‌شود.

IMG 0010 1024x683 - مواد اولیه منهول پلی اتیلن

مواد پلی اتیلن ۳۸۴۰ پالایشگاه تبریز دارای مواد افزودنی پایدارکننده حرارتی، نوری و رنگ است و بر اساس استاندارد ملی ۱۴۱۴۸ ایران و برای حفظ و رعایت استانداردهای این استاندارد , کیان صنعت پاسارگاد در تولید منهول‌های خود از این مواد به عنوان مواد اولیه که حاوی افزودنی‌های ضد پرتو فرابنفش می‌باشند استفاده می‌کند و از آنجائیکه شرکت کیان صنعت پاسارگاد بطور ۱۰۰% از مواد خام (Virgin Material) استفاده می‌نماید لذا هیچگونه افزودنی دیگری در این خصوص به مواد اولیه تولید منهول اضافه نمی‌شود و به همین علت خواص فیزیکی و مکانیکی مواد نیز حفظ می‌شود و یکنواختی پراکنش نیز بطور ۱۰۰% در این محصولات وجود دارد.

new kafi 155 1 768x1024 - مواد اولیه منهول پلی اتیلن
IMG 0019 683x1024 - مواد اولیه منهول پلی اتیلن