فروش منهول پیش ساخته پلی اتیلن

تولید و فروش منهول پیش ساخته پلی اتیلن در کیان صنعت پاسارگاد بطور گسترده و متنوع، متناسب با نیاز پروژه و سفارش مشتری صورت می گیرد. منهول پلی اتیلن یکی از محصولات کیان صنعت پاسارگاد می‌باشد و مواد اولیه مورد استفاده جهت ساخت منهول های پلی اتیلنی بکر بوده و هیچگونه ضایعاتی استفاده نمی شود و با تکنولوژی مدرن آلمان و بهترین طراحی نسبت به نمونه‌های مشابه تولید می شود و در پروژه‌های شرکت نفت، پروژه های شرکت صنایع پتروشیمی، پروژه‌های نیروگاهی، پروژه‌ها‌ی آب و فاضلاب و بسیاری دیگر از پروژه‌های صنعتی، تاسیساتی و عمرانی کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

در سفارش و فروش منهول پیش ساخته پلی اتیلن سفارش دهنده و کارشناس فروش لازم است به محاسبات فنی منهول‌ها (از جمله: ارتفاع کمتر از ۶ متر دارای ضخامت ۱۰ میلیمتر می‌باشند و اگر ارتفاع منهول پلی اتیلن بالای ۶ متر باشد ضخامت بدنه‌ی منهول ۱۲ میلمیتر خواهد بود) توجه داشته باشند تا بهترین و مناسب ترین منهول مورد نیاز ساخته و در محل پروژه اجرا و نصب شود.

manhole22 - فروش منهول پیش ساخته پلی اتیلن

نحوه فروش منهول پیش ساخته پلی اتیلن

جهت دریافت استعلام قیمت و اطلاع از نحوه فروش منهول پیش ساخته پلی اتیلن و لیست قیمت موارد مورد نیاز با واحد فروش شرکت کیان صنعت پاسارگاد در دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست سفارش را تکمیل نمایید تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما مورد بررسی و کارشناسی قرار گیرد.

خصوصیات منهول پیش ساخته پلی اتیلن

  1. هزینه بسیار پایین در ساخت و راه اندازی منهول‌های پلی اتیلنی
  2. سرعت و زمان کم در نصب و اجرای منهول‌های پلی اتیلنی
  3. مقاوم در برابر خوردگی مواد شیمیائی مختلف به عنوان خاصیت منحصربه فرد منهول‌های پلی اتیلنی
  4. دوام بالای منهول‌های پلی اتیلنی در محیط‌های مرطوب و در نتیجه افزایش طول عمر بهره برداری
  5. عدم نیاز منهول‌های پلی اتیلنی به تعمیر و امکان تغییر طول منهول حتی پس از اتمام پروژه
  6. عدم نیاز منهول‌های پلی اتیلنی به ماشین آلات سنگین جهت اجرا
  7. سهولت در امر نگهداری با توجه به سطوح صاف و منظم در بدنه منهول
[WPCR_INSERT]